U okviru projekta: Razvoj standarda kvalifikacija i preddiplomskih studijskih programa na Tekstilno-tehnološkom fakultetu (šifra HR.3.1.15-0026), elementa projekta 4: Unaprjeđenje nastavničkih kompetencija, 19. siječnja 2016. u vremenu od 9.00 – 10.30h održano je uvodno predavanje na temu ishoda učenja, pravilne primjene ECTS sustava i reforme visokoškolskog obrazovanja, za nastavnike Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta, pod nazivom: Ishodi učenja u kontekstu Europskog i Hrvatskog kvalifikacijskog okvira.

Predavanje je održala profesorica dr. sc. Vlasta Vizek Vidović s Instituta za društvena istraživanja u Zagrebu.

Predavanju je prisustvovao 31 nastavnik TTF-a.

U prilogu se nalazi prezentacija održanog predavanja i fotografije prisutnih nastavnika.

U prilogu: Slika 1, Slika 2, Prezentacija

POSJETIOCA