Sukladno definiranim aktivnostima u okviru projekta "Razvoj standarda kvalifikacija i preddiplomskih studijskih programa na Tekstilno-tehnološkom fakultetu, a u okviru aktivnosti elementa projekta 4: Unaprijeđenje nastavničkih kompetencija, planirana je organizacija nekoliko radionica i tečajeva koji bi dodatno unaprijedili kompetencije nastavnika TTF-a, te doprinijeli podizanju razine e-učenja.

Radionice i tečajevi za nastavno osoblje TTF-a, uglavnom će se održavati na Fakultetu, od strane partnera na projektu - djelatnika Srce-a i CeZaN-a.
U zajedničkoj suradnji načinjen je vremenik održavanja prvih radionica i tečajeva:
1. Prvi tečaj "Osnove rada u sustavu Merlin" u trajanju 2 x 5 školskih sati za 20 nastavnika TTF-a planiran je u srijedu 4. 11. 2015. s početkom u 14,00 sati, i u petak 6. 11. 2015. s početkom u 10,00 sati, u računalnoj učionici TTF-a.
2. Prva radionica "Kako započeti izradu e-kolegija" planirana je za zadnji tjedan u studenom 2015., u terminu petkom od 10,00h za istih 20 nastavnika TTF-a (po 10 nastavnika u 2 grupe radi lakšeg praćenja i edukacije).
O detaljima navedene radionice pod 2. i rasporedu nastavnika koji će istu pohađati, obavijest ćete dobiti uskoro. Budući da je broj polaznika ograničen na 20, molimo sve zainteresirane nastavnike, asistente i znanstvene novake da se prijave osobno ili putem e- mail-a doc. dr. sc. Sanji Ercegović Ražić, zaključno do 25.10.2015. Po završetku tečaja, nastavnici će dobiti potvrde o završenom tečaju i edukaciji.

POSJETIOCA

Vaš IP: 54.224.30.39